Mobilność w mieście - punkt konsultacyjny

Nogi kroczącej po chodniku osoby
Mat. Pixabay

W Sopocie z moich marzeń najchętniej poruszam się...

Przyjdź do specjalnego namiotu i powiedz nam JAK i CZYM? Wspólnie zdecydujmy, jak poprawiać jakość naszego życia dzięki mądrym rozwiązaniom zachęcającym przede wszystkim do poruszania się po Sopocie na piechotę i na rowerach (to najzdrowsze). Co zrobić, żebyś chciał/a korzystać z komunikacji miejskiej? Denerwują Cię samochody zaparkowane na chodnikach albo za szybko jeżdżące po naszych ulicach? Czy wyobrażasz sobie Twoją ulicę bez samochodów? A może liczba samochodów większa od liczby mieszkańców nie jest dla Ciebie problemem? Przyjdź, podziel się Twoimi przemyśleniami - razem zdecydujmy, jak ma wyglądać nasze miasto za kilka, kilkanaście lat.

 

Zapraszamy 21.10 w sobotę w godz. 12-15 na Placu Przyjaciół Sopotu oraz w poniedziałek 23.10 w godz. 15-17 na Brodwino przed sklepem Merkus. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...