Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 26 kwietnia do 1 maja 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

  • Od 26 kwietnia zlikwidowany zostanie ruch wahadłowy na odcinku ul. Haffnera od Grodziska do ul. Sępiej. Utrzymane zaś zostanie zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na wysokości skrzyżowania z ul. Budzysza – objazd ulicą Budzysza, a następnie ul. Haffnera.
  • Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. W związku z pracami wprowadzono całkowite zamknięcie ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Książąt Pomorskich. Od dnia 27 kwietnia planowane jest wprowadzenie na ul. Sobieskiego jednego kierunku ruchu w stronę ul. 3 Maja.
  • Kontynuowany będzie remont chodnika wzdłuż Al. Niepodległości od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Podczas prac możliwe będą czasowe zajęcia prawego pasa jezdni Al. Niepodległości w kierunku Gdańska.
  • Kontynuowany będzie remont chodnika wzdłuż Al. Niepodległości od ul. 3 Maja w kierunku Gdyni. Podczas prac możliwe będą czasowe zajęcia prawego pasa jezdni Al. Niepodległości od ul. 3 Maja w kierunku Gdyni.

Za możliwe utrudnienia w ruchu przepraszamy. Wykonawcy dołożą wszelkich starań aby remonty w jak najmniejszym stopniu odbiły się na użytkownikach dróg. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zmian w ruchu, o których informują znaki.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...