Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Znaki drogowe
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 1 do 8 maja 2018 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

  1. Kontynuowane będzie zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na wysokości skrzyżowania z ul. Budzysza (objazd ulicą Budzysza, a następnie ul. Haffnera).
  2. Od 07.05.2018 r. na ulicy Haffnera rozpocznie się budowa drugiej strony jezdni , dlatego ponownie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na odcinku od Grodziska w kierunku Al. Niepodległości.
  3. Do 7 maja na ul. Sobieskiego obowiązuje jeden kierunek ruchu w stronę ul. 3 Maja.
  4. Od 7 maja kontynuowane będą prace polegające na remoncie chodnika wzdłuż Al. Niepodległości od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Podczas prac możliwe zajęcia prawego pasa jezdni Al. Niepodległości w kierunku Gdańska.
  5. Od 7 maja kontynuowane będą prace polegające na remoncie chodnika wzdłuż Al. Niepodległości od ul. 3 Maja w kierunku Gdyni. Podczas prac możliwe zajęcia prawego pasa jezdni Al. Niepodległości w kierunku Gdyni.
  6. Od 07.05.2018 rozpoczną się prace związane z przebudową skrzyżowania ul. Łokietka z ul. Polną. Podczas prac wprowadzone zostanie jednostronne zwężenie jezdni ul. Łokietka na wysokości ww. skrzyżowania.

Za możliwie występujące utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy. Wykonawcy dołożą wszelkich starań aby remonty w jak najmniejszym stopniu odbiły się na użytkownikach dróg. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zmian w ruchu, o których informują stosowne znaki.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...