Aktualności

Mololo stajl

W sobotę, 23 czerwca, o godz. 22.00 rusza kolejna edycja Mololo – krótkich spektakli plenerowych przy fontannie na skwerze Kuracyjnym. W tym roku będzie to „Czerwony kapturek w gotik stajlu” – uliczny musical oparty na motywach powieści Salci Hałas „Pieczeń dla Amfy” (Nagroda Literacka Gdynia 2017). Pokazy będą odbywały się przez cały sezon letni aż do połowy września.

Swingujące 3-miasto

Muzeum Miasta Sopotu przez całe lato zaprasza na cykl kameralnych koncertów pt. „Swingujące 3-miasto”, których celem jest promowanie miejscowego środowiska jazzowego. Koncerty odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 19.00 na plenerowej scenie w ogrodzie Muzeum przy ul. Księcia Poniatowskiego 8 w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Czy można miesiąc spędzić w bibliotece?

Jak najbardziej! Lipiec w Sopotece (ale nie tylko) zapowiada się bardzo ciekawie.

Bezpieczne i komfortowe wakacje nad wodą

Rozpoczęły się wakacje. Według synoptyków ma to być długie i ciepłe lato. Nie mamy wpływu na pogodę, nie możemy dać gwarancji na słońce, wysokie temperatury i piękną opaleniznę. Ale mamy bardzo realny wpływ na to jak wyglądają plaże, jak bezpiecznie i komfortowo będzie nad wodą.

Bezpieczniej w Sopocie – nowa karetka w taborze sopockiego pogotowia

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie wzbogaciła się o nową karetkę ratunkową. Pojazd został włączony do istniejącej floty i już służy potrzebującym.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...