Aktualności

„Nie.Podległa”. Warsztaty w PGS

Do udziału w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach sopockich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprasza Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie. Na spotkanie, które odbędzie się 29 października, o godz. 11.00, obowiązują zapisy.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sopot w obiektywie. Jesienne inspiracje"

Jesień rozpieszcza nas w tym roku ciepłem i wyjątkową paletą barw. Warto wykorzystać piękną, wręcz letnią aurę i wybrać się na spacer – do sopockich parków, skwerów, miejsc zielonych, które w tym roku jesień pięknie nam pomalowała. I robić zdjęcia, uwieczniając uroki naszego, zielonego miasta.

Jesienne skoki na Hipodromie

W październiku zawody jeździeckie rozgrywane na sopockim Hipodromie przeniosły się na halę. Za nami pierwsza eliminacja cyklu JumpOFF Hipodrom, kolejna już niebawem, 20 i 21 października. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Ochrona cennych obszarów przyrodniczych w Sopocie

Od kwietnia 2016 r. w Sopocie realizowany jest projekt pn. „Ochrona, rewaloryzacja i zabezpieczanie obszarów cennych przyrodniczo w uzdrowiskach województwa pomorskiego poprzez budowę infrastruktury ukierunkowującej ruch turystyczny oraz zagospodarowanie i zwiększenie bioróżnorodności na terenach cennych przyrodniczo w Ustce i Sopocie”. Projekt otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 11.4 Ochrona różnorodności biologicznej.

Dowóz do lokali wyborczych

Urząd Miasta Sopotu w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego 21 października 2018 r. organizuje dowóz osób starszych i z niepełnosprawnościami do właściwej Obwodowej Komisji Wyborczej na terenie Sopotu w godz. 10.00-15.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...