Aktywny Sopot

Sopoccy lekkoatleci w doskonałej formie

W rozegranych 9 i 10 lutego w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych wystartowało 16 zawodników Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego. Rewelacją mistrzostw był Jakub Szymański, który w biegu na 60 m przez płotki ustanowił rekord Polski. To także najlepszy wynik w tej kategorii wiekowej na świecie!

Turnieje tenisowych Młodzików i Skrzatów

W marcu Sopot Tenis Klub będzie organizatorem i gospodarzem dwóch turniejów.

Bieg Inki w Sopocie – w tym roku 2019 metrów

Miłośników biegania i rekreacji na  świeżym powietrzu zapraszamy na sopocki Bieg Inki. Impreza odbędzie się 2 marca. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 i pobiegną na dystansie 2019 metrów, ze startem i metą na Łysej Górze w Sopocie.    

Sport na Zdrowie – bezpłatne zajęcia dla dzieci z chorobami cywilizacyjnymi i niepełnosprawnych

Początek roku w ośrodku Terapii, Edukacji i Aktywizacji Sportowej prowadzonej przez Fundację Sport na Zdrowie w Sopocie zapowiada się bardzo dynamicznie. Na liście możliwości projekty, które cieszą się wielkim uznaniem przez małych podopiecznych i ich rodziców.

Warto się ruszać – gimnastyka dla dorosłych

Kolejne zajęcia gimnastyki usprawniającej dla osób dorosłych w Sopocie ruszą 25 lutego. Są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą utrzymać sprawność fizyczną, wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Zajęcia są bezpłatne, prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...