Aktywny Sopot

ERGO Hestia Championships – Mistrzostwa Europy Windsurf-Foil

Nie kończą się windsurfingowe emocje w Sopocie. Po zakończeniu zmagań najlepszych Europejczyków w klasie RS:X przyszedł czas na mistrzostwa Europy Windsurf-Foil.

Jedź rowerem, „Wkręć się w Sopot”!

Miasto Sopot od wielu lat prowadzi działania wspierające komunikację rowerową i zdrowy styl życia. Po wielkim sukcesie kampanii „Rowerowy Maj” propagujących jazdę rowerem wśród dzieci przyszła pora na rywalizację dla dorosłych.

Sopot Match Race

Regaty Sopot Match Race, zaliczane do Pucharu Świata, to żeglarski odpowiednik samochodowej Formuły 1. Kolejna edycja, podobnie jak kilkanaście poprzednich, przyciągnie do Sopotu nie tylko światowej klasy żeglarzy ale także ludzi biznesu, kultury i sportu. Święto wiatru i wody odbędzie się w dniach od 22 do 25 sierpnia.

ERGO Hestia Championships

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska – ta trójka zawodników znajdzie się w liczącej ponad 30 osób polskiej ekipie, która wystartuje w ERGO Hestia Championships – Mistrzostwach Europy w klasie RS:X. W czwartek 16 sierpnia, podczas konferencji prasowej reprezentanci SKŻ ERGO Hestia opowiadali m.in. o planach na mistrzowskie regaty.

Mistrzowie deski w Sopocie

W drugiej połowie sierpnia w Sopocie pojawią się najlepsi windsurferzy z Europy i świata. Wezmą udział w ERGO Hestia Championships, Mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów. Regaty odbędą się od 19 do 25 sierpnia i będą również okazją do uświetnienia 35. rocznicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...