Aktywny Sopot

Turniej Tenisowy Sopot Open

Turniej tenisowy Sopot Open, w randze Challenger ATP, odbędzie się na kortach ziemnych Klubu Tenisowego Arka w Gdyni od 30 lipca do 5 sierpnia 2018 r. Turniej główny poprzedzą eliminacje rozgrywane w dniach 28-29 lipca.

Sopot Beach Rugby, czyli z jajem na plaży

Od 3 do 5 sierpnia na sopockiej plaży rządzić będzie rugby. Sopot Beach Rugby, jeden z największych tego rodzaju turniejów w Polsce, odbędzie się w ramach XXVI Memoriału im. Edwarda Hodury.

Wyścigi pływackie dookoła molo – UWAGA! ZMIANA TERMINU

W związku z wykwitem sinic na sopockich kąpieliskach termin pierwszego wyścigu pływackiego zostaje przełożony z 28 lipca na 11 sierpnia.

Lekkoatletyczne Grand Prix im. Sidły z gwiazdami

W ubiegłym roku lało jak z cebra. W tym roku liczymy na wyśmienitą pogodę, bo pozostałe atrakcje są właściwie gwarantowane. Zwłaszcza sportowe emocje, których jak zwykle na „Sidle” nie zabraknie. Zapewnią je utytułowani lekkoatleci, którzy na sopocki Stadion Leśny zjadą z całego świata. Początek mityngu w piątek, 27 lipca, o godz. 17.00.

Sopot zwyciężył we Współzawodnictwie Sportu Młodzieżowego

W Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie przyznane zostały nagrody za Współzawodnictwo Sportu Młodzieżowego za rok 2017. W klasyfikacji gmin z liczbą mieszkańców od 20 do 50 tys. zwyciężył Sopot. To kolejne takie wyróżnienie. Miasto Sopot wygrało w tej kategorii również w ubiegłym roku. Nagrodę z rąk Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystki, Jana Widery, odebrał Radny Miasta Sopotu Piotr Bagiński.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...