Aktywny Sopot

Sopocki finał Ogólnopolskiej Gry Rowerowej

Tłoczno było na sopockim molo w niedzielę, 11 listopada. Piknik Patriotyczny przyciągnął rzesze sopocian na wspólne świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Był też okazją do podsumowania Ogólnopolskiej Gry Rowerowej, rozgrywanej w kurorcie pod hasłem „Wkręć się w Sopot”. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Trefl idzie po wygraną!

W Hali 100-lecia 17 listopada o godz. 15.00 Trefl Sopot zagra z MKS-em Dąbrową Górniczą. Będzie to drugi mecz z rzędu rozgrywany w obiekcie przy ulicy Goyki 7. Po tym spotkaniu sopocianie wrócą już na dłużej do ERGO ARENY. Bilety na mecz z MKS-em są dostępne na stronie sercesopotu.pl.

Dystyngowana elegancja, czyli Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu

Na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu w dniach 9-11 listopada będzie można zobaczyć zmagania mistrzów ujeżdżenia z całej Europy. Odbędą się tu Międzynarodowe Zawody w CDI 3*. Wstęp jest wolny, początek o godz. 9.00.

Ponad 250 dzieci na treningach z Treflem

W październiku rozpoczęły się kolejne sezony dwóch akcji współorganizowanych przez Trefl Sopot i Stowarzyszenie Trefl Pomorze. Są to Szkolny Basket oraz Moja Pierwsza Lekcja Koszykówki, której organizatorem jest także ERGO ARENA. W tym roku odbędą się jeszcze trzy spotkania w ramach tych akcji.

Wkręć się w Sopot – finał

Sopocki finał Ogólnopolskiej Gry Rowerowej odbędzie się 11 listopada tuż po niepodległościowej paradzie pojazdów zabytkowych i rowerów, na który zapraszamy wszystkich, nie tylko sopocian!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...