Aktywny Sopot

Sopockie Lato na Łysej Górze

Organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie Bieg pod Górę na 5 km to trzeci bieg w ramach Sopockich 4 Pór Roku 2018. Start zawodów, które odbędą się 16 czerwca, nastąpi o godz. 12.00 na polanie stoku Łysej Góry.

Aktywna Niedziela w ERGO

„Pomorskie dla Zdrowia” – pod takim hasłem odbędzie się kolejna Aktywna Niedziela w ERGO ARENIE. Już 24 czerwca w godz. 11.00-17.00 zapraszamy przed gdańsko-sopocką halę (plac Dwóch Miast) na rodzinny festyn, gdzie czekać będą lekarze specjaliści, profilaktycy, trenerzy, sportowcy oraz psychologowie.

Jeździecka Liga Mistrzów na Hipodromie

Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO to impreza doskonale znana sopockiej – i nie tylko – publiczności. Tegoroczna edycja LOTTO CSIO 5* będzie z pewnością wyjątkowa. Sopockie zawody trafiły do Pierwszej Dywizji europejskich rozgrywek Pucharu Narodów FEI Longines Nations Cup Jumping. Ten awans wynosi organizowaną przez Hipodrom imprezę do elitarnej, europejskiej ligi. LOTTO CSIO 5* w Sopocie rozpoczną się 14 i potrwają do 17 czerwca.

Rowerowy Maj – Sopot drugi na Pomorzu!

Sukcesem zakończyła się akcja Rowerowy Maj w Sopocie. Udział w niej wzięło niemal tyle samo dzieci, co w ubiegłym roku, ale uczestnicy byli dużo bardziej aktywni. Sopoccy uczniowie i przedszkolaki „wykręcili” jeden z najlepszych wyników w Polsce, zajmując piąte miejsce na trzydzieści miast. To dało także drugi wynik na Pomorzu.

Najstarsze morskie regaty windsurfingowe w Polsce

Rozgrywane na początku czerwca regaty o Puchar Prezydenta Sopotu są prawdopodobnie najstarszą cykliczną imprezą w kraju. Okazuje się też, że są starsze, niż obchodzący właśnie swoje 35-lecie Sopocki Klub Żeglarski. W tym roku regaty zostaną rozegrane od 8 do 10 czerwca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...