Sopot moje miasto

Najpiękniejsze sopockie szopki bożonarodzeniowe nagrodzone

W Środowiskowym Domu Samopomocy MOPS Sopot po raz dziesiąty rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Ważnym elementem szopek były sopockie motywy, m.in. molo, kościół św. Jerzego czy łodzie rybackie. Oryginalne prace przygotowali uczestnicy środowiskowych domów samopomocy oraz warsztatów terapii zajęciowej z województwa pomorskiego, a także uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Sopotu i  sopoccy seniorzy.

Godziny pracy Urzędu Miasta Sopotu w wigilię i sylwestra  

Pomóżmy rodakom na Białorusi  

Tradycyjnie już, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Urząd Miasta Sopotu wspólnie z sopockim oddziałem stowarzyszenia Wspólnota Polska organizuje zbiórkę darów, które zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Białorusi.

Podejrzany pakunek w stacji uzdatniania wody... Na szczęście to tylko ćwiczenia służb

Na teren Stacji Uzdatniania Wody ktoś się wkradł i dochodzi do zadymienia przepompowni wód. To początek scenariusza ćwiczeń, jakie wczoraj przeprowadzili policjanci wspólnie z pracownikami ochrony, strażą pożarną i innymi podmiotami zaangażowanymi w zapewnienie bezpieczeństwa. Tego typu działania to dobry sprawdzian umiejętności i współpracy dla wszystkich służb.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 12 do 18 grudnia 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...