Sopot moje miasto

Trzydniowa żałoba w Sopocie 

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski ogłosił od 15 do 17 stycznia 2019 r. żałobę w mieście, jako hołd zamordowanemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi.

Budynek MDK odnawiany z wielką pieczołowitością

Trwają prace konserwatorskie w budynku Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie. Obiekt jest bardzo cenny pod względem konserwatorskim z uwagi na zachowane historyczne, oryginalne elementy wystroju architektonicznego.

Parkowanie pod urzędem nie będzie problemem  

Parking znajdujący się za budynkiem sopockiego Urzędu Miasta obsługiwany będzie przez operatora wyłonionego w procedurze konkurencyjności, skierowanej do zakładów pracy chronionej oraz innych podmiotów, których działalność obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych.

Graficiarze odmalowali zniszczoną przez siebie ścianę

Sopoccy policjanci przedstawili zarzut uszkodzenia mienia 24-letniemu sprawcy zniszczenia elewacji budynku w Sopocie. Mieszkaniec województwa podkarpackiego wykonał graffiti na ścianie budynku w centrum Sopotu, czym spowodował straty na 1500 zł. Po zdarzeniu zatrzymany przez policję mężczyzna razem z kolegą naprawili szkodę i pomalowali ścianę, na której było graffiti.

Sopockie Domy Sąsiedzkie – startuje kolejna edycja

Od stycznia do czerwca mieszkańcy Sopotu będą mogli znów korzystać z cyklu bezpłatnych zajęć, warsztatów i wykładów w ramach kolejnej edycji programu Sopockie Domy Sąsiedzkie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...