Jeździeckie pożegnanie lata na Hipodromie

Fpt. materiały Hipodromu Sopot

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W dniach 23-25 września rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w Skokach przez Przeszkody.

Zawody na Hipodromie mają swój niepowtarzalny charakter. Piękne otoczenie zabytkowego toru wyścigów konnych, urokliwy teren zielony i historia, która stoi za tym miejscem –  to wszystko zachęca do odwiedzenia Hipodromu w Sopocie

W piątek i sobotę, 23 i 24 września, rozegrane zostaną półfinały Mistrzostw Pomorza w Skokach przez Przeszkody, natomiast konkursy finałowe we wszystkich klasach odbędą się w niedzielę.

Oprócz możliwości pooglądania zawodów hippicznych i spaceru po pięknym terenie Hipodromu, na widzów czekać będą restauracja, food trucki i stoiska ze sprzętem jeździeckim. Zawody będą rozgrywane w dniach 23-25 września, w godzinach 8.00-17.00. Wstęp jest bezpłatny, wejście od strony ul. Polnej.

Szczegółowy program godzinowy dostępny na stronie www.zawodykonne.com.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...