„Przepis na Sopot” – propozycje zajęć, programy zdrowotne i wsparcie dla seniorów

Osoba w kremowym płaszczu trzyna w ręku gazetę. W tle grzybek z solanką
Fot. Ewelina Wołejko

W tym wydaniu zebraliśmy ciekawe propozycje zajęć, programy zdrowotne i wsparcie dla sopockich seniorów na str. 4-5. Piszemy o rozpoczynającej się budowie nowych mieszkań komunalnych przy ul. 3 Maja. Publikujemy kolejne firmy i instytucje oferujące zniżki na Kartę Sopocką. Z Sopot naturalnie podpowiadamy, jak oszczędzać energię i zmniejszać swoje rachunki. Zapraszamy na Sopot Jazz Festival oraz świętowanie 75-lecie Biblioteki Sopockiej.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...