Szyjemy nie marnujemy. Warsztaty krawieckie na Goyki

Fot. materiały Art Inkubatora

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty krawieckie „Szyjemy nie marnujemy". Dwa czterogodzinne kursy zaplanowano na 12 i 22 października.

Kurs pierwszy: 12 października, godz. 17.00-21.00. Kurs szycia szoperki na podszewce z wewnętrzną kieszonką.

Poziom: dla początkujących, mile widziana podstawowa umiejętność obsługi maszyny do szycia.

Zajęcia poprowadzi Jola Ziętkiewicz, z wykształcenia krawcowa i nauczycielka języka francuskiego, z zawodu kadrowa. Jak mówi: szyje, bo lubi tworzyć od podstaw, fascynują ją rzeczy, które można wykonać dzięki pracy własnych rąk. Lubi proces twórczy, który zaczyna się od idei, a przechodzi w projekt, który odpowiada naszym aktualnym potrzebom.

Uczestnicy warsztatów będą mieli zapewnione materiały.

Koszt uczestnictwa: 100 złotych

Zapisy na stronie Goyki 3 Art Inkubator.

Kurs drugi: 22 października, godz. 11.00-15.00. Kurs szycia wielofunkcyjnej torebki projektu Tusi Meli.

Sprawdza się jako kosmetyczka, piórnik, przybornik. Kurs poprowadzi Jola Ziętkiewicz. Kurs jest adresowany do szyjących poczatkujących, którzy chcą „odczarować” wszywanie zamka i szycie po łuku. Materiały zapewnione.

Koszt uczestnictwa : 120 złotych.

Zapisy na stronie: Goyki 3 Art Inkubator.

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...