Jak zakładać łąki kwietne? Warsztaty w Art Inkubatorze

Fot. materiały Goyki 3 Art Inkubatora

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza do parku przy Goyki na warsztaty „Jak zakładać łąki kwietne. Etap pierwszy/jesień”, zorganizowane w ramach Dnia Otwartego Funduszy Europejskich. Bezpłatne warsztaty odbędą się w sobotę, 8 października, o godz. 11.00.

Co zrobić, aby nasze parki i ogrody były lepszym miejscem do gniazdowania i zbierania pokarmu dla dzikich owadów zapylających? Ruszymy w teren parku na Goyki, będziemy badać i rozmawiać o tym jak tworzyć dzikie ogrody i budować pomoce gniazdowe dla zapylaczy, jak dostosować swoje oczekiwania do naturalnego rytmu przyrody. A wszystko to pod przewodnictwem Kamili Chomicz i z pomocą pracowników Goyki 3 Art Inkubatora. Warsztaty „Jak zakładać łąki kwietnie” w ramach Dnia Otwartego Funduszy Europejskich rozpoczną się w sobotę, 8 października, o godzinie 11.00. Warsztaty są bezpłatne, przewidywany czas trwania – 2 godziny.

W trakcie wydarzenia, można będzie nabyć pajdy chleba ze smarowidłami przygotowane przez Jeden Chleb. Będą również pikle z ogórków z chilli, czosnkiem i miodem gryczanym, piklowane surowe carpaccio z buraków z czosnkiem, empanada z mąką z niebieskiej kukurydzy ze szpiankiem, czosnkiem, anchois i parmezanem, empanada z dynią, chilli i masłem orzechowym. W menu także jednoosobowe jesienne tiramisu z korzennymi śliwkami. Do kupienia również torby/ kosmetyczki /nerki wykonane z bannerów przez Zeroban Goyki 3 i Literackiego Sopotu.

Zapisy przez portal Evenea

Więcej informacji na stronie: Goyki 3 Art Inkubator.

 

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...