Wskaż sopocką organizację pozarządową roku 2022

Kolorowe pionki do gry ustawione na stole
Fot. Pixabay

Do 31 października mieszkańcy Sopotu, organizacje pozarządowe oraz miejskie instytucje mogą nominować wybraną organizację w konkursie o tytuł „Sopocka Organizacja Pozarządowa Roku 2022”.

Przyznanie tytułu stanowi przede wszystkim podziękowanie i wyróżnienie organizacji pozarządowej za całokształt działalności podejmowanej w Sopocie w danym roku kalendarzowym.

Nagroda została ustanowiona przez Sopocką Radę Organizacji Pozarządowych z okazji Jubileuszu 120-lecia nadania Sopotowi Praw Miejskich. Do wygrania bon edukacyjny w wymiarze 8 godzin szkoleniowych na spersonalizowane szkolenie lub doradztwo.

Więcej informacji, w tym Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...