Mural w Domu Sąsiedzkim Alternatywy 5

Fot. materiały prasowe

Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają bliższych i dalszych sąsiadów z Kamiennego Potoku do wspólnego tworzenia muralu, który będzie znajdował się na jednej z zewnętrznych ścian Domu Sąsiedzkiego Alternatywy 5 (ul. Mazowiecka 26).

Każdy z przybyłych będzie miał swój „kwadracik” do pomalowania! Przyjść może każdy – bez względu na wiek czy umiejętności plastyczne.

Po spotkaniu koncepcyjnym z mieszkańcami Kamionki kadra Sopockiego Ogniska Plastycznego zaproponuje ostateczną formę projektu i będzie czuwać nad realizacją muralu. Na ścianie znajdzie się dzik i inne „symbole” Kamiennego Potoku.

Organizatorzy zapraszają w środę 19 października o godz. 16.00 przy DS Alternatywy 5, ul. Mazowiecka 26. Malowanie potrwa do wieczora – zapraszamy też spóźnionych.

Więcej informacji na Facebooku

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Nowy Akumulator Społeczny ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz ze środków Gminy Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...