Sopot – Aktywni Mieszkańcy

Dłoń z długopisem, osoba robi notatki w zeszycie
Fot. Pixabay

Jeśli szukasz pracy lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2)”. Otrzymasz pomoc w zaplanowaniu indywidualnej ścieżki rozwoju dostosowanej do potrzeb.

Projekt „Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2)” to aktywizacja społeczno-zawodowa skierowana do mieszkańców Sopotu.

Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin lub jesteś osobą z niepełnosprawnością lub jesteś uchodźcą/uchodźczynią lub znalazłeś się w innej trudnej sytuacji życiowej – zgłoś się do Stowarzyszenia Na Drodze Ekspresji i dołącz do projektu.

W ofercie bezpłatnie indywidualne wsparcie asystenta, psychologa oraz doradztwo zawodowe, wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz w poszukiwaniu zatrudnienia, a także bezpłatnie szkolenia i kursy zawodowe potwierdzone certyfikatem.

Rekrutacja i informacje:

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji, Sopot, ul. Marynarzy 4, tel.: 729 863 879, e-mail: ekspresja.org@gmail.com, strona internetowa: www.ekspresja.org

 

Wsparcie jest realizowane w ramach projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2)”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...