„Przepis na Sopot” – obchody Święta Niepodległości

Przepis na Sopot na tle nieba, jesiennych drzew i biało-czerwonej flagi
Fot. Ewelina Wołejko

Przedstawiamy szczegółowy program sopockich obchodów 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W numerze także organizacja ruchu wokół cmentarzy, a także informacja o zakończeniu remontu al. Niepodległości i wnioski ze spotkania dotyczące przebudowy ul. Okrężnej. Podajemy adresy najpiękniejszych posesji w naszym mieście. Zapraszamy na bezpłatne spotkania grupy rozwojowej „W kobiecym rytmie”, wystawę Teresy Pągowskiej w PGS, głośne czytanie "Pana Tadeusza" w Sopotece oraz na wystawę o Brodwinie w Muzeum Sopotu. Nie możecie przegapić zawodów konnych JumpOFF na Hipodromie ani meczy Trefla Sopot.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...