Grupa rozwojowa „W kobiecym rytmie” – dołącz do spotkań

Postaci czterech kobiet na tle zachodu słońca
Fot. Pixabay

Jeśli pragniesz polepszyć jakość swojego życia, przyjrzeć się swoim emocjom, budować poczucie własnej wartości, asertywność, nauczyć się komunikować swoje potrzeby i budować zdrowe relacje, skorzystaj z bezpłatnych spotkań grupy rozwojowej dla kobiet. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

– W dzisiejszym świecie, gdzie doświadczamy wielu napięć, dobrze jest znaleźć takie miejsce, w którym można się zatrzymać i zadać sobie ważne pytania – mówi Magdalena Szerszyńska, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. – Warto zastanowić się, w jakim momencie swojego życia znajduję się obecnie, czy jest ono dla mnie dobre, czy mnie cieszy, czy idę we właściwym kierunku, a jeśli coś mi przeszkadza – dlaczego tak się dzieje i jak mogę to zmienić – dodaje Magdalena Szerszyńska.

W Sopocie powstaje przestrzeń, gdzie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze będzie można przyjrzeć się sobie i swoim potrzebom – bez presji, bez oczekiwań, w swoim rytmie.  

Spotkania w grupie innych kobiet, w różnym wieku, na różnych etapach życiowych, z indywidualnymi doświadczeniami, przeżyciami i refleksjami, którymi mogą się dzielić, dadzą uczestniczkom szansę na rozwój. Pozwolą na stworzenie wspierającego się i inspirującego nawzajem grona kobiet. Poszukiwaniom tym będzie towarzyszyć wsparcie prowadzących spotkania psycholożek.

– Może efektem tych spotkań będzie znalezienie pomysłu na nową drogę zawodową albo odkrycie nowej pasji, hobby. Może przyniosą one więcej siły, motywacji, by pracować nad sobą czy relacjami z innymi – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – A na pewno będą inspirujące i pomocne, by przyjrzeć się swoim doświadczeniom, emocjom, potrzebom. Gorąco zachęcam do zgłaszania się do grupy.

Bezpłatne spotkania grupy rozwojowej „W kobiecym rytmie” rozpoczną się 7 listopada. Odbywać się będą raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych i potrwają ok. 2,5 godz. Miejsce spotkań to siedziba Punktu Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, al. Niepodległości 876.

Spotkania  będą prowadzone metodą warsztatową. Podczas zajęć będą wykorzystywane techniki werbalnej i niewerbalnej ekspresji twórczej.

Grupa ma charakter zamknięty, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń uczestniczkom. Zaproszenie do grupy będzie poprzedzone rozmową indywidualną z psychologiem. Zachęcamy do umówienia się na konsultację pod numerem: 58 550 14 14, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...