„Przepis na Sopot” – zajrzyj na Brodwino

Otwart
Fot. Aleksandra Komendarek-Tymendorf

Nasze miasto przygotowuje się do zimy – oszczędzamy energię elektryczną, pomagamy w zakupie węgla w preferencyjnych cenach i wypłacamy dodatki do ogrzewania. Monitorujemy wody opadowe, co pozwoli na lepsze ich wykorzystanie. Zachęcamy do pomocy potrzebującym sąsiadom i seniorom, a najbardziej aktywni wolontariusze zostaną nagrodzeni. Polecamy nową wystawę w Muzeum Sopotu pt. "Brodwino. Najpiękniejsza dzielnica Sopotu", spotkania w Sopotece oraz kulturalne wydarzenia w Teatrze Atelier. Nagradzamy najlepsze prace magisterskie i licencjackie – rozpoczęła się kolejna edycja konkursu. W Goyki3 Art Inkubatorze 16 listopada odbędą się randki grantowe.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...