Mundus Cantat w drodze do Izraela

 Chór stoi na scenie podczas występu
Fot. materiały prasowe

Chór Festiwalowy Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych Mundus Cantat w styczniu 2023 r. weźmie udział w  The Sea Of Galilee International Choir Festival, który odbędzie się na północy Izraela w dolinie Jordanu. Chór wystąpi w kilku koncertach w teatrach, salach koncertowych i kościołach wokół Jeziora Galilejskiego.

Zespół przygotował na tę okazję repertuar pieśni polskich kompozytorów współczesnych – od energicznej „Ceciliady” Marcina Wawruka po melodie ludowe z Czerska i Wieruszowa w  opracowaniu Anny Barszcz, jak i przeboje chóralistyki światowej („Besame Mucho”, „Prende la Vella”) oraz znane i lubiane utwory izraelskie.

Chór Mundus Cantat zaprezentuje nowy repertuar podczas koncertów, pt.: „ W drodze do Izraela”, które odbędą się 25 listopada o godz.18.30 w Sopotece (u. Kościuszki 14) oraz 27 listopada o godz. godz. 12.15 w Domu Pomocy Społecznej (ul. Mickiewicza 49). 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...