Bezpłatne zabiegi dla mieszkańców w Centrum Rehabilitacji Reha Sopot

wnętrze sali do rehabilitacji z urządzeniami
Fot. materiały promocyjne

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Reha Sopot, które działa w ramach Fundacji Nasz Przyjazny Dom, zaprasza mieszkańców do korzystania z całego pakietu różnorodnych zabiegów i zajęć rehabilitacyjnych. Dla posiadaczy Karty Sopockiej oferta jest bezpłatna. Nasz Przyjazny Dom mieści się przy ul. Władysława IV 1 c.

Zakres usług ośrodka obejmuje zarówno rehabilitację dla osób dorosłych po przebytych operacjach czy urazach, sportowców, jak i dzieci. W trosce o najmłodszych pacjentów oferuje również innowacyjną neurorehabilitację dziecięcą. Nowoczesny program stworzony jest dla dzieci z problemami natury neurologicznej i po diagnostyce. To wsparcie przy takich problemach, jak: padaczka, mózgowe porażenie dziecięce, SMA, stwardnienie rozsiane i wiele innych chorób oraz dolegliwości natury neurologicznej.

Poza indywidualnymi zabiegami rehabilitacyjnymi w Reha Sopot prowadzone są również zajęcia grupowe, np. zdrowy kręgosłup, aktywni po pracy, czy zajęcia oddechowe. Na te zajęcia zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu i nie tylko.

W Reha Sopot, przy współpracy z Rehis, rozbudowywana jest szeroka gama rehabilitacji sportowej. Oferuje także zabiegi w komorze hiperbarycznej. Systematycznie korzystanie z tlenoterapii zniweluje bóle, wspomoże swoje płuca w procesie zdrowienia przy astmie, a także po COVID-19.

Zapisy na poszczególne zajęcia i zabiegi:

  • telefonicznie +48 531 772 550
  • lub online na Reha Sopot

Świetni specjaliści, przyjazna atmosfera, a także w pełni profesjonalne wyposażenie nowoczesnego Centrum Rehabilitacji czekają.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...