„Przepis na Sopot” – projekt budżetu miasta na 2023 r.

Fot. Aleksandra Komendarek-Tymendorf

Prezentujemy projekt budżetu Sopotu na 2023 r. i zapraszamy mieszkańców na spotkanie dotyczące finansów miasta. Podsumowaliśmy sopocką oświatę i pokazujemy zmodernizowane oświetlenie uliczne w dolnym Sopocie, które jest jaśniejsze, bardziej ekologiczne i tańsze. Pomagamy naszym nowym mieszkańcom z Ukrainy – zbieramy dla nich odzież zimową i obuwie. Zapraszamy również do włączenia się do akcji "Sopocianie sopocianom na Święta 2022". PFK Sopot przygotował dwie grudniowe propozycje koncertowe, a Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkania i spacer "Razem w plenerze". Lodowisko na molo będzie działało od 6 grudnia.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...