„Przepis na Sopot” - integracja rodzin z Ukrainy

Fot. Aleksandra Komendarek-Tymendorf

Ponad 10,5 mln zł na działania wspierające i integrujące dla dzieci polskie i ukraińskie oraz 5 mln dla sopockich organizacji pozarządowych. Trwają konsultacje społeczne odnośnie zmiany granic Sopotu, gdyż do miasta mają zostać włączone tereny pod wodami Zatoki Gdańskiej. W szkołach odbyło się głosowanie uczniów w szkolnym Budżecie Obywatelskim. Zimą pamiętajmy o osobach potrzebujących. W pomorskim trwają ferie - sopockie instytucje kultury przygotowały atrakcje dla dzieci. Dowiecie się, co się dzieje w Art Inkubatorze na Goyki 3. Zapraszamy na Cavalidę, mecze Trefla Sopot, do Sopoteki i PGS na nową wystawę "Granice sztuki. 30 lat Paszportów Polityki". I bądźcie z nami w Sopocie 29 stycznia w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...