PFK gra dla WOŚP. Koncert w Operze Leśnej  

Fot. materiały promocyjne

Polska Filharmonia Sopot w niedzielę, 29 stycznia dołącza do orkiestry Jurka Owsiaka i wydarzeń organizowanych przez sopocki sztab WOŚP. Artyści zapraszają do sali koncertowej w Operze Leśnej na wyjątkowy koncert. W programie przeboje muzyki rozrywkowej, musicalowej, standardy jazzowe oraz piosenki z repertuaru Starszych Panów.

Na scenie zobaczymy wyjątkowych artystów w lubianym przez nich repertuarze. Joanna Knitter zaśpiewa polskie przeboje muzyki popularnej i amerykańskie standardy jazzowe, Piotr Kosewski zinterpretuje w niebanalnym stylu twórczość Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, aksamitny ton saksofonu Dariusza Herbasza wybrzmi w nastrojowych kompozycjach Georga Gershwina i Krzysztofa Komedy, wirtuoza klarnetu Andrzeja Wojciechowskiego usłyszymy w tangu  A. Piazzolli i muzyce z musicalu G. Gershwina. Wystąpi także pianista Artur Jurek, basista jazzowy Janusz „Macek” Mackiewicz i perkusista Roman Ślefarski z towarzyszeniem sopockich kameralistów, pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego. Koncert poprowadzi Krzysztof Dąbrowski.

– Zapraszamy do udziału w koncercie wszystkich, którym bliskie są idee pomagania i wspierania innych, bardziej potrzebujących. Gramy dla wszystkich – dużych i małych! W tym roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą – mówią artyści PFK.

Bilet na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówek w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz – w miarę dostępności – godzinę przed koncertem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas koncertu obecni będą wolontariusze z puszkami. Artyści PFK zachęcają do wsparcia zbiórki, a także do udziału w specjalnych aukcjach internetowych, podczas których można wylicytować:

  • 2-osobowe zaproszenie VIP na 13. Festiwal NDI Sopot Classic,
  • voucher dla 2 osób na koncert PFK Sopot,
  • płytę analogową „Tranquillo” w limitowanym nakładzie 250 egzemplarzy,
  • gadżety.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...