Film i dyskusja w ramach Kina na Goyki

Fot. materiały Art Inkubatora

W ramach cyklu Kino na Goyki sopocki Art Inkubator zaprasza na film pt. „Dom z drzazg’’ w reżyserii Simona Lerenga Wilmonta. Po seansie, który rozpocznie się w czwartek, 9 lutego, o godz. 18.00, będzie okazja do dyskusji.

Czwartkowy pokaz filmowy rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali kinowej na pierwszym piętrze. Po filmie widzowie będą mogli wziąć udział w dyskusji z Anną Grek-Boroń, zajmującą się pomocą osobom z doświadczeniem traumy oraz Aleksandrą Sikorską, doradczynią programową w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Anna Grek-Boroń, absolwentka Psychologii w SWPS w Warszawie w zakresie  Społecznej Psychologii Klinicznej. Zajmuje się m.in pomocą ofiarom przemocy w rodzinie oraz pomocą osobom, które doświadczyły różnego rodzaju traum.

Aleksandra Sikorska – od ponad 12 lat związana z trzecim sektorem. Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu i ZZL na ALK w Warszawie. W SOS Polska zajmuje się obszarem pieczy zastępczej, prowadząc działania doradcze, rozwojowe i szkoleniowe, a także koordynuje współpracę z SOS Ukraina na rzecz dzieci z ukraińskiej pieczy zastępczej, które mieszkają w programach SOS w Polsce. Aktywnie działa w obszarze wsparcia zdrowia psychicznego i wsparcia psychospołecznego dla polskich i ukraińskich dzieci w pieczy i ich opiekunów oraz innych pracowników Stowarzyszenia. Koordynuje projekt TeamUp – metody wsparcia psychospołecznego dzieci „w drodze”, organizując zajęcia z dziećmi ukraińskimi w Lublinie i w Warszawie.

Spotkanie prowadzi Joanna Cichocka-Gula, dyrektorka Goyki3 Artinkubatora, absolwentka Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Po studiach pracowała w Studio Filmowym im. Karola Irzykowskiego. W latach 1988-2010 była dziennikarką TVP Gdańsk. Reżyserowała filmy dokumentalne o sztuce, była redaktorem odpowiedzialnym za produkcję spektakli Teatru TV. Pełniła funkcję szefa Redakcji Kulturalnej i Teatru Tv. Odbyła staże w telewizji Arte oraz innych francuskojęzycznych stacjach telewizyjnych oraz telewizji BBC. Od 2010 do 2019 roku pełniła funkcję wiceprezydentki Sopotu odpowiedzialnej za kulturę, edukację i pomoc społeczną.

Bilety na seans do kuna stronie Goyki 3 Art Inkubator.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...