„Przepis na Sopot” – świętujemy 200-lecie kurortu

Fot. Ewelina Wołejko

Sopot świętuje 200-lecie kurortu – przed nami koncerty parady, spacery, spotkania. W Sopotece utworzyliśmy Punkt Informacji dla Seniorów. Trzecie rondo na ul. 3 Maja jest już przejezdne. Zapraszamy do Opery Leśnej na "Tango namiętności" 18 lutego, a do Państwowej Galerii Sztuki na wystawę „Granice Sztuki. 30 lat Paszportów Polityki”. Gratulujemy sukcesów sopockim sportowcom: nagrodzonym na Sopockiej Gali Sportu oraz Pawłowi Tarnowskiemu, Zuzannie Niziołek i Idze Biegalskiej aktualnych sukcesów.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...