Ogniwo kontra Orkan. Mecz na szczycie Ekstraligi Rugby

Fot. Fotobank.pl

W sobotę, 25 marca, o godzinie 16.00, na stadionie im. Edwarda Hodury przy ul. Jana z Kolna, MKS Ogniwo Sopot zmierzy się z Orkanem Sochaczew, aktualnymi mistrzami Polski. Zachęcamy do kibicowania sopocianom!

Sopockie Ogniwo, lider tabeli Ekstraligi Rugby, podejmie na własnym stadionie aktualnych mistrzów Polski, czyli zespół Orkana Sochaczew. Oba zespoły w czerwcu 2022 roku spotkały się w ostatnim finale rozgrywek. Wtedy, również w Sopocie, minimalnie lepsi okazali się goście, którym jednopunktowe zwycięstwo zapewniło mistrzowski puchar. Emocje sięgały wówczas zenitu i nie inaczej będzie tym razem. W obu zespołach wiele jest zagranicznych gwiazd i zawodników reprezentacji Polski. Starcie Ogniwa z Orkanem to ligowe rugby na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stadion Ogniwa Sopot przy ul. Jana z Kolna!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...