W Teatrze Atelier

Przedstawienie Sopockiego Teatru Tańca „manRay. Barbarzyńca”. Fot. Anna Kłosowska

Teatr Atelier zaprasza na spektakl Sopockiego Teatru Tańca „manRay. Barbarzyńca”. W marcu odbędzie się również kolejne z cyklu Sopockich Spotkań Kobiet, a także zajęcia w ramach Klubu Animus 60+.

Przedstawienie Sopockiego Teatru Tańca „manRay. Barbarzyńca” można zobaczyć w Teatrze Atelier w sobotę, 18 marca, o godzinie 19.00. Bohaterem spektaklu jest urodzony w 1890 roku w Filadelfii Emmanuel Radnitzky, pracujący pod pseudonimem Man Ray. Był fotografem, malarzem, twórcą fotogramów i reżyserem filmowym. Spektakl Sopockiego Teatru Tańca jest swobodną interpretacją dzieł Man Ray'a, w stylu avangard performance video art. Aktorzy-tancerze STT wcielają się w postaci z surrealistycznych filmów i obrazów artysty. Bilety: interticket.pl

W Teatrze Atelier odbędzie się również kolejne z cyklu Sopockich Spotkań Kobiet. „Tylko tak oznacza zgodę” to temat spotkania 21 marca o godzinie 18.00. Zaprasza Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, prowadząca i autorka cyklu. 

Sopocian w wieku 60+ Teatr Atelier zaprasza na cykliczne, bezpłatne zajęcia klubu Animus. Każde ze spotkań tworzy odrębną całość, choć łączy je wszystkie hasło: taniec – teatr – komunikacja. W poniedziałki, w godz. 15.00-16.30 zajęcia z jogi, w środy, w godz. 15.00-16.30 spotkania poświęcone sztuce komunikacji przez taniec i słowa. Zajęcia prowadzą Joanna M. Czajkowska, choreografka, tancerka, współtwórczyni Sopockiego Teatru Tańca oraz Anna Myszkowska-Sznajder – trenerka, business coach i managerka.

 

 

 

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...