Opieka nad starszym, niesamodzielnym rodzicem. Spotkanie w Sopotece

Fot. Pixabay

Z okazji Światowego Dnia Pracy Socjalnej zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Czarzyńską-Jachim, wiceprezydentką Sopotu i Andrzejem Czekajem, dyrektorem sopockiego MOPS. Spotkanie odbędzie się w środę, 22 marca, o godzinie 12.00 w Sopotece. Będzie poświęcone opiece nad bliskimi osobami starszymi.

Spotkanie, w ramach cyklu Miasto Seniora, odbędzie się w Sopotece, w środę 22 marca o godz. 12.00. Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, podzieli się osobistymi doświadczeniami w opiece nad starszym rodzicem. Podczas spotkania, Andrzej Czekaj, dyrektor sopockiego MOPS, przedstawi ofertę wsparcia na które w Sopocie mogą liczyć osoby starsze, mniej samodzielne i opiekunowie tych osób. Będzie też okazja do rozmowy m.in. o tym jak miasto może się przygotować na starzenie się swoich mieszkańców, a także jakie wyzwania stoją w związku z tym przed samorządem. Po spotkaniu będzie możliwość indywidualnych konsultacji z pracownikami sopockiego MOPS, a na wszystkich uczestników czekać będzie słodki poczęstunek. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...