Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie z organizacjami społecznymi

Fot. materiały organizatora

Wrześniowa edycja Wielkiego Sąsiedzkiego Grillowania zapowiada się wyjątkowo. Będzie to idealna okazja do spotkania z sąsiadami, przyjaciółmi i rodziną w niezapomnianej atmosferze, którą stworzy blisko 40 organizacji pozarządowych i miejskich instytucji. 17 września, w godz. 11.00-15.00, na górnym tarasie Stadionu Leśnego, najmłodsi, jak i najstarsi uczestnicy wydarzenia znajdą wiele atrakcji.

Będzie to także doskonała okazja do zapoznania się z działalnością organizacji pozarządowych i miejskich instytucji z Sopotu, które w ramach 19. edycji Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych przygotowały rozmaite aktywności dla uczestników wydarzenia.

Nie zabraknie rozmów, konsultacji, udziału w ciekawych zajęciach i warsztatach. Na uczestników czekać będą różnorodne gry, zajęcia plastyczne i edukacyjne, a także pokazy sportowe. Będzie też można skorzystać z propozycji organizacji zajmujących się wsparciem społecznym i zdrowiem. Najmłodszych z pewnością zachwyci udział w festynie służb mundurowych. Będzie też na nich czekać ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, zabawy fantowe, malowanie twarzy, czy też duże bańki mydlane.

Podczas wydarzenia będzie można skosztować smakołyków przygotowanych przez podopiecznych sopockich organizacji i lokalne foodtrucki. Ognisko i ogólny grill to opcja dla uczestników ze swoim prowiantem.

 Na scenie zobaczymy występy wokalne i taneczne, w tym w wykonaniu dzieci i młodzieży MDK Sopot oraz podopiecznych organizacji pozarządowych. Ok. godz. 14.00 na scenie wystąpi Kontrast Band – młody, trójmiejski zespół, z pasją tworzenia dobrej muzyki, którą definiują różne brzmienia popu, jazzu, bluesa i muzyki alternatywnej.

Podczas wydarzenia, ok. godz. 13.00 poznamy laureata Nagrody Prezydenta „Sopockie Serce” dla organizacji pozarządowej szczególnie zaangażowanej w sprawy miasta.

Integracyjny piknik rodzinny Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie. Festyn Organizacji Pozarządowych vol. 19 współfinansuje Gmina Miasta Sopotu, Sopocki Klub Lekkoatletyczny oraz Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...