Jeździeckie pożegnanie lata

Fot. Aleksandra Ziętak

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W dniach 22-24 września, w godz. 8.00-18.00, rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Zawody na Hipodromie mają swój niepowtarzalny charakter. Piękne otoczenie zabytkowego toru wyścigów konnych, urokliwy teren zielony i historia, która stoi za tym miejscem – to składowe sukcesu Hipodromu.

W piątek i sobotę rozegrane zostaną półfinały, natomiast na konkursy finałowe we wszystkich klasach zapraszamy w niedzielę. Udział w Mistrzostwach zapowiedziało blisko 200 par.

Oprócz możliwości pooglądania zawodów hippicznych i spaceru po pięknym terenie Hipodromu, na widzów czekać będą restauracja, food trucki i stoiska ze sprzętem jeździeckim.

Zawody będą rozgrywane od piątku do niedzieli (22-24 września), w godzinach 8.00-18.00. Szczegółowy program godzinowy na stronie www.zawodykonne.com. Wstęp wolny, wejście od ul. Polnej.

Od listopada Hipodrom Sopot zaprasza na sezon halowy. Kalendarium dostępne jest na stronie www.hipodrom.sopot.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...