Sopocki Bal Seniora

Fot. Anna Bobrowska/KFP/UMS

Jesienne miesiące to czas seniorów. 1 października będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Seniora, a 20 października to Europejski Dzień Seniora. Wielu sopockich seniorów ma jeszcze w pamięci zeszłoroczną zabawę na pierwszym Sopockim Balu Seniora, a już planowany jest następny.

Główną ideą przedsięwzięcia jest integracja seniorów i środowisk działających na rzecz starszych mieszkańców naszego miasta. Bal to podziękowanie aktywnym seniorom za ich zaangażowanie w działania samopomocowe i pracę na rzecz środowiska lokalnego.

Organizatorowi, którym jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, zależy na tym, by wydarzenie odbywało się na najwyższym poziomie. W zeszłym roku balowiczów w swoich progach ugościł hotel Sheraton, który udostępnił salę balową. Seniorzy  pokazali co to dobra zabawa, że czują się młodo i mają mnóstwo energii. Wszyscy liczą na to, że w tym roku impreza będzie równie wspaniała i pełna atrakcji.

Po tak dobrze przyjętej pierwszej edycji zapraszamy 6 października na II Sopocki Bal Seniora. Seniorzy chcący wziąć udział w wydarzeniu, mogą zgłaszać się do organizacji, w których działają. Pozostałych seniorów zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie (ul. Kolejowa 14, pokój nr 1 i 4; tel. 58 551 17 10 wew. 232, 236).

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...