Świąteczny Dzień Otwarty w Sopotkowie. Psiaki i kociaki zapraszają do schroniska

W niedzielę, 10 grudnia 2023 r. mieszkańcy Sopotkowa i ich opiekunowie zapraszają na Świąteczny Dzień Otwarty. Będzie okazja do zakupu wyjątkowych prezentów, a przede wszystkim do zapoznania się z podopiecznymi schroniska. 

Podczas Świątecznego Dnia Otwartego, 10 grudnia w godz. 11-15 na przyjaciół Sopotkowa będzie czekać wiele atrakcji. 

Warto zajrzeć na bazarek, na którym będzie można kupić koszulki i kubki z podobiznami zwierzaków. Jest już też nowy kalendarz na 2024 rok, pełen szczęśliwych psów i kotów, których życie zmieniło się dzięki wsparciu przyjaciół Sopotkowa. Będą zabawki, szarpaki i wiele innych akcesoriów. Nie zabraknie tradycyjnej loterii fantowej oraz słodkiego poczęstunku.

A co najważniejsze, na gości będą czekać psiaki i kociaki spragnione miłości. Do dyspozycji odwiedzających będą wolontariusze, którzy oprowadzą po schronisku i zaprezentują podopiecznych.

Więcej informacji o zwierzakach z Sopotkowa można znaleźć:

Jeśli chcecie być na bieżąco z życiem schroniska, warto śledzić posty!

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...