„Przepis na Sopot” – II edycja Marca Sopocianek

Fot. Aleksandra Komendarek-Tymendorf

Marzec w Sopocie należy do kobiet. Festiwal zdrowia „Babki w kurorcie”, warsztaty, projekcje filmów, spektakle, wystawa, spotkania z autorkami książek, potańcówki, koncerty – to tylko część wydarzeń z bogatego programu Marca Sopocianek 2024. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, na niektóre obowiązują zapisy, odbiór bezpłatnych wejściówek lub wejście na Kartę Sopocką. Start już 1 marca.

Z początkiem marca wystartuje też 14. Edycja Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. Pomysły na projekty będzie można składać do 30 kwietnia.

Pamiętajmy też o wsparciu sopockich organizacji pozarządowych 1,5% naszego podatku.

W wydaniu także o kolejnej przestrzeni przyjaznej pieszym i rowerzystom, czyli trzecim sopockim woonerfie, który powstaje przy ul. Sobieskiego.

W „Przepisie na Sopot” znajdziecie Państwo jak zwykle garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zapraszamy do Biblioteki Sopockiej, na kolejne spotkanie z Mewą Sopocianką, na wydarzenia w Goyki3 Art Inkubatorze oraz na Sopocki Bieg Inki.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.
Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...