Stwórz z nami Sopocką Majówkę

Fot. Karol Makurat/REPORTER

Przygotowania do Sopockiej Majówki trwają w najlepsze! Już od 1 do 3 maja w całym mieście odbywać się będą różne wydarzenia, a 4 maja spotkamy się na dniu otwartym malowniczej Opery Leśnej. Zapraszamy do zaprezentowania się tego dnia mieszkańcom i turystom odwiedzającym Sopot.

W ramach Sopockiej Majówki na terenie Opery Leśnej 4 maja zorganizowany będzie dzień otwarty dla publiczności. Jego hasło to: „Zielono mi i spokojnie”, więc zależy nam na promowaniu ekologii i zrównoważonego stylu życia. Tego dnia trójmiejscy i pomorscy muzycy, zespoły i DJ-e i będą mieli okazję zaprezentować się na plenerowej scenie LASY.

Zapraszamy również do udziału w targach rękodzieła i roślin, które tego dnia odbędą się na terenie Opery Leśnej. Wybranym wystawcom gwarantujemy przestrzeń na terenie Opery Leśnej oraz bezpłatny udział. Kategorie targów obejmują m.in. rośliny, donice, ceramikę, akcesoria, biżuterię, kosmetyki oraz świece.

Do 3 marca każdy ma szansę wysłać swoje zgłoszenia na scenę otwartą oraz do udziału w targach. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Opery Leśnej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...