Rozwijaj swoje zainteresowania z Biblioteką Sopocką

Fot. Materiały organizatora

W każdym miesiącu we wszystkich filiach Biblioteki Sopockiej odbywają się cyklicznie warsztaty, które pozwalają rozwijać zainteresowania w różnych dziedzinach. Są m.in. kluby książki, prelekcje podróżnicze i warsztaty pisarskie, na zajęciach z szydełkowania kończąc. Zapraszamy!

 • 26 lutego, godz. 16.30, Sopoteka
  Spotkania z Japonią: miejsca, które trzeba zobaczyć

Uczestnicy poznają najważniejsze zabytki Kraju Kwitnącej Wiśni. Odwiedzą ważne historycznie i kulturowo miejsca, odkryją legendy związane z japońskimi perełkami architektury i nie tylko.

Spotkanie poprowadzi Anna Juozulinas, bibliotekarka, antropolożka kulturowa i pasjonatka kultury japońskiej.

 • 26 lutego, godz. 17.30, Literacka
  Warsztaty początkującego pisarza

Zrzeszają młodszych i starszych początkujących pisarzy. Jeżeli pragniecie zostać pisarzami, uzyskać fachową poradę i poznać ludzi z tą samą pasją, filia Literacka zaprasza w każdy ostatni czwartek miesiąca. Warsztaty prowadzi Anna Domagalska. Zapisy: literacka@mbp.sopot.pl.

 • 27 lutego, godz. 16.00, Broadway
  Klub Książki Przeczytanej

Wydarzenie idealne dla wszystkich miłośników literatury, którzy pragną podzielić się refleksjami na temat przeczytanych książek. To też okazja do zapoznania się z recenzjami pozostałych uczestników spotkania, na poszerzenie literackich horyzontów i zainspirowanie się nowymi tytułami. Biblioteka prosi o zapisy, tel. 519 720 786.

 • 29 lutego, godz. 17.30, Przylesie
  Szydełkowanie na Przylesiu

Spotkanie dla wszystkich (dorosłych i dzieci), którzy chcą poznać tajemnicę zapętlania nici. Biblioteka zapewnia wszystkie niezbędne przybory.

Miejsce: gościnne progi DS Tęczowy Dom, który jest obok docelowej lokalizacji filii Przylesie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...