Ankieta dla pomorskich rowerzystów

Fot. Profil FB Pomorskie Trasy Rowerowe

Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zachęca rowerzystów do podzielenia się historiami ze swoich rowerowych wypraw. Ankiety pozwolą lepiej zrozumieć potrzeby miłośników dwóch kółek i dopasować pomorską ofertę do ich oczekiwań. Badanie potrwa do 17 marca 2024 r.

Jesteś pasjonatem jednodniowych wycieczek na rowerze, czy może lubisz podróżować na dwóch kółkach przez kilka dni i korzystać z noclegu? Opowiedz o swoich rowerowych wyjazdach i preferencjach dotyczących turystyki rowerowej wypełniając ankietę. Twoje opinie pomogą lepiej zrozumieć potrzeby rowerzystów i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań. Im więcej odpowiedzi uda się zgromadzić, tym pełniejszy będzie obraz województwa pomorskiego, gmin i powiatów widzianych oczami rowerzystów.

W ankiecie jest możliwość dodania plików śladów przejechanych tras (gpx, fit, kml). Jeśli chcesz je udostępnić, dla wygody przygotuj je przed rozpoczęciem ankiety. Wypełnienie ankiety zajmie około 8 do 10 minut. Ankieta jest anonimowa, a zapis odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, żadne z pytań nie wymaga też podawania takich danych. Badanie potrwa do 17 marca 2024 r.

Wypełnij ankietę:  Sonda doświadczeń i preferencji rowerowych 2023

Informacje dodatkowe
:

  • Termin zakończenia badania: 17 marca 2024 r. (niedziela)
  • Szacowany czas wypełnienia ankiety: 8-10 minut
  • Ankieta jest anonimowa
  • Żadne z pytań nie wymaga podawania danych identyfikacyjnych
  • Indywidualny kod dostępu nie jest powiązany z odpowiedziami na ankiety
  • Nie ma możliwości łączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.

Więcej na profilu FB Pomorskie Trasy Rowerowe

Badanie jest realizowane przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Potrwa do 17 marca 2024 r. 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...