„Przepis na Sopot” – festiwal "Dwa Teatry" wraca do Sopotu

Młoda kobieta czyta gazetę na dworze
Fot. materiłay UMS

Przedstawiamy kulturalne sukcesy: festiwal "Dwa Teatry" wraca do Sopotu a L.U.C i Rebel Babel Film Orchestra zdobyli Fryderyka i wraz z Leszkiem Możdżerem wystąpią na festiwalu Brasswood. Zachęcamy do picia zdrowej sopockiej kranówki. Dla rodziców przygotowaliśmy zajęcia wspierające wychowanie dzieci, a przyszłym mamom polecamy Szkołę Rodzenia Supermama. Seniorzy w potrzebie mogą liczyć na dodatki na leki i ogrzewanie, a także na pomoc psychologa albo "złotej rączki".

Publikujemy listę tegorocznych sopockich inwestycji oraz założenia Sopockiego Centrum Kuracyjnego. Podsumowujemy działania sopockiej oświaty i polecamy sopockie szkoły ponadpodstawowe, które współpracują z uczelniami wyższymi.

W „Przepisie na Sopot” znajdziecie Państwo jak zwykle garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zapraszamy na wydarzenia w Goyki 3 Art Inkubatorze, koncerty, spotkania i wystawę do Dworku Sierakowskich,  pokazy filmowe DKF Kurort, nową wystawę w muzeum Sopotu, mecz Trefla Sopot oraz na Bieg granicami Sopotu organizowany przez MOSiR Sopot.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...