Neurorehabilitacja dziecięca z dofinansowaniem

Fot. materiały Reha Sopot

Dzieci z problemami neurologicznymi ponownie mogą skorzystać z dofinansowania z budżetu miasta na indywidualne zajęcia z neurorehabilitacji, prowadzone w Centrum Rehabilitacji Reha Sopot.

Oferta obejmuje mieszkańców Sopotu do 18. roku życia, ze zdiagnozowanym schorzeniem neurologicznym, którzy potrzebują rehabilitacji ruchowej. Dzięki dofinansowaniu z miasta, przy zakupie 6 sesji neurorehabilitacji dla swojego dziecka, rodzice otrzymują 4 sesje bezpłatnie.

Częstotliwość sesji ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od potrzeb i możliwości pacjenta, jednak zajęcia odbywają się nie rzadziej niż raz na tydzień.

Na zajęcia można się zapisywać wysyłając maila na adres zdrowie@rehasopot.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 535 288 892. Liczba dostępnych godzin jest ograniczona. Zajęcia są prowadzone są przez wykwalifikowane specjalistki w Reha Sopot przy ul. Władysława IV 1C.

Więcej na: Reha Sopot. Zajęcia z neurorehabilitantem dziecięcym

*** 

W Reha Sopot dostępne są zniżki dla posiadaczy Karty Sopockiej i dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy sopocianie mogą korzystać z różnorodnych zajęć rehabilitacyjnych. Zespół zapewnia również chętnym treningi personalne i grupowe zajęcia ruchowe. W Centrum działa komora tlenowa, z której skorzystało wielu mieszkańców Sopotu.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...