Salon Przemian Luk Luk

Fot. materiały SSK

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure – to i jeszcze więcej oferuje Salon Przemian Luk Luk, który działa przy al. Niepodległości 811. To inicjatywa Spółdzielni Socjalnej Kooperacja, która pokazuje, jak działa ekonomia społeczna w praktyce.

Misją Spółdzielni Socjalnej Kooperacja jest zapewnienie nowych miejsc pracy osobom oddalonym od rynku pracy, jak również profesjonalistom z doświadczeniem migracji, a jednocześnie stworzenie przestrzeni przyjaznej klientom.

Spółdzielnia prowadzi działalność wielobranżową. By pomóc bezrobotnym w wejściu na rynek pracy, Kooperacja zajmuje się dodatkowo doradztwem zawodowym, szkoleniami i kursami zawodowymi, współpracą z organizacjami pozarządowymi i publicznymi instytucjami rynku pracy.

W Salonie Przemian Luk Luk stali i nowi klienci mogą korzystać z wielu promocji. Cały czas obowiązuje promocja: przy zakupie dwóch zabiegów drugi tańszy zabieg -40%.  Dostępna jest także Karta Stałego Klienta, która gwarantuje piąty zabieg gratis. A dodatkowo z Kartą Sopocką klienci otrzymują 5% rabatu na cały rachunek. 

Pracujące w salonie dwie panie, Larysa oraz Olena, mimo krótkiej działalności w Sopocie, już zdobył stałe klientki, które – jak same mówią – z przyjemnością wracają na zabiegi. Przyjazna atmosfera, jaka panuje w salonie sprawia, że z usług zadowolone są panie, jak i panowie.

Kompetencje specjalistek Salonu Przemian Luk Luk są potwierdzone certyfikatami i dyplomami specjalistycznymi. Panie wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach z branży beauty. W ostatnich miesiącach gabinet kosmetyczny uzupełnił swoje usługi o makijaż permanentny ust i brwi.

Priorytetem w oferowanych usługach jest najwyższa jakość, profesjonalizm oraz zadowolenie klientów.

– Skupiam się nie tylko na pielęgnowaniu urody, ale także pomagam w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych. Wybierając preparaty do mojej pracy kieruję się potwierdzoną w badaniach skutecznością – mówi pani Larysa, kosmetyczka.

Pani Olena zajmuje się pielęgnacją, zdobieniem paznokci, masażem dłoni oraz stóp. Poza tym gra w sopockim Teatrze Atelier i śpiewa w grupie wokalnej, którą tworzą Ukraińcy, Białorusini i Polacy. 

– Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zadbać o piękny i zdrowy wygląd oraz spędzić czas w atmosferze relaksu. Mówię to jako „praktykujący psycholog", bo tak żartobliwie nazywają mnie moje klientki – dodaje pani Olena, manicurzystka.

Więcej informacji na profilu FB Salon Przemian Lul Luk.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...