„Wsparcie daje moc”. Nowy bezpłatny projekt dla seniorów

Graf. materiały promocyjne

Realizowany przez Stowarzyszenie Wsparcia i Interwencji „Support” projekt obejmuje dwie formy wsparcia: psychologa lub „złotej rączki”. Skierowany jest do seniorów, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia, a mają problemy z poruszaniem i często nie wychodzą z domów.

W ofercie jest wsparcie psychologa, który potrafi wysłuchać, doradzić.

– Dobre słowo, życzliwość okazana tym, którzy tego najbardziej potrzebują, potrafią zdziałać cuda. I takie profesjonalne wsparcie seniorzy będą mogli uzyskać – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, pełniąca funkcję Prezydenta Miasta Sopotu. – Ważna jest także pomoc, kiedy borykamy się z codziennymi drobnymi usterkami w domu. Wtedy poratować może fachowiec, „złota rączka”, który wymieni żarówkę, dokręci kontakt i znajdzie rozwiązanie na inne drobne niedogodności.

Seniorzy, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnego wsparcia, mogą zgłosić się

Zapisy trwają do maja 2024 r., liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Wsparcie daje moc” finansowany jest ze środków Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...