Wieloświaty II. Festiwal Historii Fantastycznych

Krzysztof M. Maj. Fot. materiały prasowe Biblioteki Sopockiej

W dniach 19-20 kwietnia Sopoteka stanie się obowiązkowym punktem dla miłośników literatury fantastycznej. W tym czasie odbędzie się druga edycja Festiwalu Historii Fantastycznych Wieloświaty organizowanego przez Bibliotekę Sopocką. Program dwudniowego wydarzenia łączy w sobie magię literatury fantastycznej, sesje gier fabularnych i planszówek. Jest adresowany do pasjonatów i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fantastycznymi światami. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Partnerzy tegorocznej edycji Festiwalu zadbali o to, by w programie nie zabrakło wydarzeń dla miłośników RPG-ów, czyli gier fabularnych opartych na narracji, w których gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci. Będzie można nie tylko zapisać się na wybrane sesje, ale także wysłuchać prelekcji mistrzów gry dotyczących różnych aspektów związanych z grami fabularnymi.

Zaproszenie do udziału w Festiwalu przyjęli m.in. Krzysztof M. Maj i Arkady Saulski, którzy wezmą udział jako rozmówcy w panelach dyskusyjnych dotyczących fantastyki, światotwórstwa i narracji fantastycznych.

Program Festiwalu jest dostępny na stronie Biblioteka Sopocka. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny

 

 

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...