Ekstraliga Rugby. Ogniwo zagra z Budowlanymi z Lublina

Fot. Krzysztof Mystkowski KFP/UMS

14. kolejka Ekstraligi Rugby przyniesie kolejny mecz wagi ciężkiej z udziałem Ogniwa Sopot. W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 12.00 sopocianie podejmą czwartą drużynę tabeli, zespół Edach Budowlani Lublin.

Nad morze, na stadion przy ul. Jana z Kolna 18, przyjedzie depczący sopocianom po piętach, zajmujący czwartą lokatę w tabeli, zespół Edach Budowlanych Lublin. Goście ostrzą sobie zęby na przeskoczenie Ogniwa, a że są do tego zdolni, przekonaliśmy się jesienią w Lublinie, gdzie Ogniwiacy doznali niespodziewanej porażki. Czas na rewanż! Po nieudanej inauguracji wiosny sopoccy rugbiści zrobią wszystko, aby wrócić na zwycięską ścieżkę, a wsparcie trybun może okazać się kluczowe. Sopocka drużyna zaprasza na mecz, licząc na gorący doping!

Spotkanie Ogniwa Sopot i Edach Budowlanych Lublin rozpocznie się w sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 12.00Bilety można kupować poprzez stronę internetową Ogniwo.tickets.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...