Złóż wniosek o stypendium artystyczne

Międzynarodowy Przegląd Teatralny MASSKA w Sopocie (2022 r.) Fot. Paweł Marcinko KFP/UMS

Artyści i osoby zajmujące się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury, mogą ubiegać się o stypendia. To jedna z form wsparcia twórców kultury w Sopocie. Do końca kwietnia trwa nabór wniosków w II turze.

Druk wniosku, a także regulamin przyznawania stypendiów artystycznych, dostępne są na stronie BIP Sopot. Wnioski należy z złożyć do 30 kwietnia 2024 r. Wypełnione wnioski można składać w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta Sopotu, przy ul. Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, w godzinach urzędowania. Można je również przesyłać na adres Urzędu Miasta pocztą lub wysłać na adres mailowy stypendia.art@sopot.pl z dopiskiem „Stypendia Artystyczne”.

Stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury w Sopocie przyznaje się niezależenie od pochodzenia czy miejsca zamieszkania.

Stypendia artystyczne wspierają realizację projektów, które są lub będą wykonywane w Sopocie, lub w jakikolwiek sposób związane są z Miastem Sopot.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...