Nabór do żłobka Puchatek

Fot. Fotobank.PL/UMS

16 kwietnia rusza rekrutacja do żłobka Puchatek oraz Filii nr 1 w Sopocie. W tym roku odbywa się ona tylko elektronicznie. Na stronie internetowej żłobka dostępny będzie link do rejestracji. Rekrutacja potrwa do 11 maja.

Dzieci przyjęte w nowym naborze zaczną uczęszczać do żłobka od 1 września.

Sopocki żłobek to bezpieczne miejsce, gdzie maluchy twórczo spędzają czas pod okiem wspaniałej kadry – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, prezydentka Sopotu. – Poza standardowym planem dnia dzieci dodatkowo biorą udział w wielu zajęciach stymulujących rozwój, organizowane są teatrzyki i koncerty czy dni tematyczne, takie jak Dzień Jeża, Dzień Misia. Bardzo ważne jest to, że dzięki możliwości zapisania dziecka do żłobka rodzice mogą wrócić do pracy zawodowej – dodaje Magdalena Czarzyńska-Jachim.

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego:

  • złożenie elektronicznego formularza na stronie systemu rekrutacyjnego żłobka (od 16 kwietnia do 11 maja),
  • ogłoszenie listy dzieci wstępnie zakwalifikowanych (15 maja),
  • złożenie przez rodziców/opiekunów prawnych dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów przyjęcia dziecka do placówki – maksymalnie 10 dni roboczych od dnia ogłoszenia listy dzieci wstępnie zakwalifikowanych,
  • ogłoszenie listy dzieci przyjętych do żłobka (15 czerwca),
  • podpisanie umów z rodzicami/opiekunami prawnymi – maksymalnie do 7 dni roboczych od ogłoszenia listy dzieci przyjętych,
  • rekrutacja uzupełniająca w przypadku wolnych miejsc w placówce i braku kandydatów na liście rezerwowej.

Wszystkie informacje, kryteria naboru, regulamin rekrutacji dostępne są na stronie www.zlobekpuchatek.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...