Salon Fryzjerski Luk Luk zaprasza

Fot. materiały Kooperacji

Ekonomia społeczna to dziedzina, w której Spółdzielnia Socjalna Kooperacja działa na terenie Sopotu już od 10 lat. Spółdzielnia proponuje mieszkańcom Sopotu i Trójmiasta nowe usługi świadczone przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Dla osób chcących odświeżyć swój wizerunek po długiej zimie, idealnym wyborem będzie wizyta w Salonie Fryzjerskim Luk Luk, prowadzonym przez Kooperację. O profesjonalne strzyżenie oraz zabiegi farbowania i SPA dla włosów zadba masterka nożyczek, Irina.

Fryzjerka ma ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. Na Białorusi prowadziła swój salon, gdzie miała wielu stałych klientów. Jej kwalifikacje potwierdzają certyfikaty i zadowoleni Klienci. Dziadkowie Iriny byli Polakami, a ona sama jest repatriantką, która musiała uciekać z Białorusi przed reżimem Łukaszenki.

Salon Fryzjerski Luk Luk mieści się przy al. Niepodległości 676, nieopodal pętli autobusowej. Czynny jest od wtorku do soboty w godz. 9.00-17.00. Istnieje możliwość umówienia się w innych godzinach i dniach. Umawianie wizyt: tel. 730 977 559. Parking dla klientów jest bezpłatny, znajduje się na parkingu Kooperacji przy sąsiadującej z salonem ul. Reja.

Salon posiada cały pakiet promocji dla klientów, m.in. -40% na drugi zabieg przy zakupie dwóch usług oraz Kartę Klienta, gdzie piąty zabieg jest gratis (jako średnia z czterech wykonanych zabiegów).

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...