„KWINTesencje” na koncercie Polskiej Filharmonii Kameralnej

Fot. materiały promocyjne

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na niezapomniany wieczór pełen muzycznych emocji podczas koncertu „KWINTesencje”. Koncert odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19.00 w sali koncertowej PFK Sopot na terenie Opery Leśnej. Filharmonicy wystąpią pod dyrekcją Tomasza Bugaja.

W programie koncertu znajdą się trzy wyjątkowe kompozycje, które przeniosą słuchaczy w pełen różnorodnych nastrojów i emocji świat dźwięków. Na początek delikatna i subtelna „Serenada e-moll” op. 20 Edwarda Elgara, następnie „Landscape” na orkiestrę smyczkową Andrzeja Panufnika i „Serenada” op. 6 Josepha Suka, kompozycja, która od wykonawców wymaga prawdziwej wirtuozerii. 

Bilety: 80 zł (normalny), 60 zł (ulgowy), 40 zł (Karta Sopocka) do nabycia online  
na interticket.pl, w punktach Informacji Turystycznej oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem.   

Kolejny koncert pod tytułem „Destination: Karłowicz” sopoccy filharmonicy zagrają 11 maja o godz. 19.00 w kościele pw. św. Jerzego. Solistą będzie Robert Gierlach, baryton, a orkiestrę PFK Sopot poprowadzi Szymon Morus. Bilety są w sprzedaży.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...