„Przepis na Sopot” – nowa prezydentka i Rada Miasta

Fot. materiały UMS

Przedstawiamy nową Radę Miasta oraz prezydentkę Sopotu – Magdalenę Czarzyńską-Jachim. Sadzimy w mieście nowe drzewa. Rozpoczęła się rekrutacja do żłobka. Prezentujemy szczegółowy program tegorocznej Sopockiej Majówki.

W „Przepisie na Sopot” znajdziecie Państwo jak zwykle garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zapraszamy na spotkania w Sopotece, wydarzenia w Dworku Sierakowskich, wystawy w Państwowej Galerii Sztuki, koncert PFK Sopot, wykład w Muzeum Sopotu, mecz Trefla Sopot oraz wiosenne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego na Hipodromie.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...