Majówka z Sopockim Klubem Jeździeckim

Fot. Angelika Grabowska

Sopocki Klub Jeździecki zaprasza na Majówkę z SKJ – Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody, które odbędą się 18 i 19 maja 2024 r. na sopockim Hipodromie. Oprócz emocji sportowych na publiczność czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji. Wstęp wolny.

Do udziału w Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w Skokach przez Przeszkody zgłoszonych zostało 200 koni. Łączna pula nagród to ponad 34 tys. zł. O wygrane zawodnicy będą rywalizować w konkursach od najniższego szczebla dla dzieci i młodzieży, w tzw. konkursach „pierwszego kroku", aż po emocjonujące konkursy klasy „C" o Puchar firmy Złoty Horyzont czy Grand Prix o Puchar firmy Nawrocki Clinic z wysokością przeszkód 130 cm i pulą nagród dodatkowych w wysokości 7 tys. zł. W oba dni rozgrywane będą również konkursy kwalifikacyjne dla Juniorów Młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a w sobotę także jeden konkurs licencyjny.  

Dla publiczności zaplanowano Piknik Rodzinny na którym najmłodsi znajdą moc atrakcji, m.in. dmuchaną zjeżdżalnię, malowanie buziek, parkur Hobby Horse. Na miejscu będą dostępne stoiska wystawców – gabinetów rehabilitacji i fizjoterapii, a także z akcesoriami i sprzętem jeździeckim. Na zgłodniałych czekać będą food trucki. 

Zawody odbędą się na sopockim Hipodromie 18 i 19 maja, w godzinach 8.00-20.00. Wstęp wolny.

Organizator: Sopocki Klub Jeździecki 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...