Otwarcie Przylesia. Baśniowe popołudnie pod lasem

Biblioteka Sopocka filia Przylesie. Fot. Biblioteka Sopocka

Oficjalne otwarcie Przylesia – filii Biblioteki Sopockiej w nowej siedzibie przy ul. 23 Marca 32 odbędzie się w środę, 15 maja, o godzinie 17.00. W programie otwarcia oprowadzenie po nowej siedzibie filii, występ bajarza i wspólne tworzenie mapy.

Program wydarzenia:

godzina 17.00 – oficjalne przywitanie w nowym miejscu,
godzina 17.30 – wystąpi bajarz i podróżnik Szymon Góralczyk, który opowie baśni pod tytułem „Opowieści drzew”. Bo nie wiemy, czy wiecie, ale drzewa potrafią mówić. Mają własny język i wiele do przekazania również nam, ludziom.

Po wysłuchaniu baśni zapraszamy do wspólnego tworzenia mapy ulicy 23 Marca, pod czujnym okiem kierowniczki filii, Marii Stankiewicz. Dla wszystkich uczestników otwarcia przygotowane zostały kwietno-drzewne upominki.

O nowej lokalizacji: filia została przeniesiona do budynku oddalonego o 500 metrów od starej lokalizacji. Teraz znajduje się tuż przy przystanku autobusowym Okrężna 01 (obsługiwane linie: 117 i 143). Filia jest dostosowana do osób z niepełnosprawnością ruchową.

W przypadku potrzeby skorzystania z usługi tłumacza migowego na wydarzeniu prosimy o kontakt mailowy: ewa.lewandowska@mbp.sopot

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „To właśnie baśnie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...